Aktuāli

Muzikāla pasaka pieaugušajiem krievu valodā.

Izrādes „Mistera Ikss noslēpums” pamatā ir Imres Kalmana operete „Cirka princese”, kura tiek dēvēta par vienu no pasaules operetes virsotnēm, bet pats Kalmans - par vienu no visu laiku populārākajiem operešu autoriem. „Mistera Ikss noslēpums” ir starptautisks muzikāls projekts, kurā piedalās Latvijas Nacionālās operas soliste Ilona Bagele, kā arī solisti no Baltkrievijas un Polijas. Atšķirībā no oriģināllibreta, šoreiz darbība norisinās nevis cirka arēnā, bet uz kabarē „Zaļā vārna” skatuves. Sižets ir pārcelts uz 1925. gada Rīgu – laiku un vietu, kur plauka naktsdzīve un jautrība, krustojās pavisam dažādu cilvēku ceļi.

Operete „Mistera Ikss noslēpums” ir stāsts par tikko uzplaušu mīlestību starp noslēpumainu akrobātu Misteru Ikss un politiķa meitu Eleonoru. Viņš ir kabarē mākslinieks, kurš slēpj savu seju zem maskas un aizrauj skatītāju elpas ar dzīvībai bīstamiem trikiem. Viņa ir sabiedrībā cienījama dāma, kuras roku kāro intrigants baņķieris, bet sirdi savaldzinājis noslēpumainais mākslinieks. Vai Mistera Ikss rūpīgi glabātais noslēpums kļūs par nepārvaramu šķērsli abu mīlētāju laimei? Atbildes meklējumos skatītājiem tiek piedāvāts ielūkoties viltīgu intrigu tīmekļos, patiesu jūtu neatlaidīgā cīņā, kā arī neatkārtojamā svētku atmosfērā, ko spēj dāvāt tikai kabarē!

Režisors: Oļegs Šapošņikovs

Kostīmu mākslinieces un scenogrāfes: Agnese Leilande, Inga Bermaka Apiaha

Horeogrāfe: Irina Saveļjeva

Gaismu mākslinieks: Sergejs Vasiļjevs

Muzikālā vadītāja: Ilona Bagele

Koncertmeistars: Eduards Zariņš

Kora diriģents: Jevgeņijs Ustinskovs

Lomās: Andrejs Kolosovs (Minska), Nadežda Jermaka, Ilona Bagele (LNO), Gaļina Dubicka (Varšava), Mihails Abramovs, Viktors Jancevičs, Anzors Alimirzojevs (Minska), Mihails Samodahovs, Jurijs Losevs, Aleksandrs Komarovs.

Daugavpils teātra dejotāju trupa: Māris Boka, Miroslavs Blakunovs, Raimonds Paegle, Arturs Jackevičs, Jeļizaveta Petrova, Anna Blakunova, Anna Sultanova, Svetlana Morozova.

Koris: Maija Korkliša, Irina Kešiševa, Lidija Breska, Karīna Sidina, Staņislavs Grabļevskis, Egils Viļumovs, Sandis Ulpe.

 

Krievu valodā

Ilgums: 2 stundas 30 minūtes

Divos cēlienos

Vecuma ierobežojums: 10+

*Izrādē smēķē!

Video

Organizē: VSIA „Daugavpils teātris”

Drukāt sadaļu