Ziņas

VEF Kultūras pils maina vizuālo tēlu

Rekonstrukcijas laikā, topot par modernāko kultūras centru Rīgā, VEF Kultūras pils maina vizuālo tēlu, apvienojot vēsturiski nozīmīgo ar mūsdienīgo.

Atgādinot VEF Kultūras pils vēsturisko izcelsmi, vēlamies akcentēt arī pils kultūrvēsturisko nozīmi, kas cieši saistāma ar Latvijas fenomenu - Valsts elektrotehnisko fabriku jeb VEF, kas savos plaukuma gados bija Latvijas rūpniecības flagmanis.

Kā zināms, rūpnīca šodien vairs nepastāv, tomēr tās vēsturiskā vērtība saglabājas. Apvienojot VEF vēsturisko veidolu ar modernu interpretāciju, VEF Kultūras pilij ir izveidots jauns logotips, pievienojot mūsdienīgu tulkojumu VEF Kultūras pils nosaukumā ietvertajam saīsinājumam

VEF – Vērtības Elegantā Formā,

tādējādi koncentrēti akcentējot kultūras centra darbības virzienu nākotnē.

Mūsu nākotnes iecere un mērķis ir kļūt par mūsdienu kultūras flagmani, meklējot mākslas izpausmēm jaunus un radošus izteiksmes veidus, vienlaikus eleganti akcentējot pārlaicīgas vērtības.

VEF Kultūras pils ir lielākais kultūras centrs Latvijā. Pils rekonstrukcijas gaitā tiek veikti vairāki telpu uzlabojumi un pārplānojumi, akustikas un aprīkojuma modernizācija, būtiski tiks palielināta telpu funkcionalitāte, plānots ierīkot arī mūsdienīgu skaņu ierakstu studiju un modernizēt VEF vēstures muzeju.

VEF Kultūras pils – tā būs moderna vide kultūrvēstures iepazīšanai, augstvērtīgām mākslas izpausmēm, radošai iniciatīvai un inovatīvu ideju īstenošanai!

VEF Kultūras pils atklāšana pēc renovācijas plānota 2017.gada 17.novembrī.

Drukāt sadaļu