Ziņas

VEF Kultūras pils izziņo trīs VEF JAZZ CLUB nākamās sezonas pasākumus

VEF Kultūras pils izziņo trīs VEF JAZZ CLUB džeza pasākumus rudens/ziemas sezonai - Trio VEIN plays Ravel, Jolantas Gulbes-Paškevičas Calling You un pianista Edgara Cīruļa koncertpasaka AISMA, kamēr klausītājiem priekšā vēl 4. jūlija koncerts sadarbībā ar festivālu Rīgas Ritmi. Uz trīs nākamajiem džeza sērijas koncertiem, kas risināsies septembrī, oktobrī un decembrī, no 1. līdz 17. jūlijam ir iespējams iegādāties biļetes ar 10% atlaidi.

Kamēr rīdzinieki un pilsētas viesi bauda vasaru, VEF Kultūras pils aktīvi plāno nākamo VEF JAZZ CLUB sezonu:
26. septembrī pili apciemos Šveices trio VEIN ar klasiskās un džeza mūzikas simbiozi, 27. oktobrī dziedātāja Jolanta Gulbe-Paškeviča kāps uz skatuves, lai prezentētu jauno programmu “Calling You”, kurā soliste muzicēs ar pazīstamiem vietējiem un ārzemju viesmāksliniekiem, bet 5. decembrī pils vestibilā skanēs kas vēl nebijis - pirmizrādi piedzīvos džeza koncertpasaka AISMA, ko kopā ar latviešu un ārzemju domubiedriem sarakstījis un uzkomponējis Dānijā dzīvojošais latviešu pianists Edgars Cīrulis. Šobrīd ikvienam klausītājam, kurš vēlas dzirdēt kādu no šiem koncertiem, ir iespēja laicīgi saplānot apmeklējumu, no 1. līdz pat 17. jūlijam izmantojot priekšrocības un iegādājoties biļetes ar 10% atlaidi.

 

26.septembris: Trio VEIN plays Ravel

Šveicē dibinātā ansambļa Trio VEIN mūziķiem — Mihaelam Arbencam (Michael Arbenz, klavieres), Tomasam Lēnsam (Thomas Lahns, kontrabass) un Florianam Arbencam (Florian Arbenz) — ir izcila klasiskā mūzikas izglītība, kas ļauj vienlīdz labi orientēties gan sarežģītās mūsdienu mūzikas partitūrās, gan brīvi lietot džeza improvizācijas valodu, veidojot oriģinālu klasikas un džeza simbiozi. Šī žanra spožākais sasniegums nenoliedzami ir programma VEIN plays RAVEL, kas būs dzirdama viņu vienīgajā koncertā Latvijā VEF JAZZ CLUB ietvaros VEF Kultūras pils vestibilā.

Biļetes pieejamas šeit: https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/73940

           

27. oktobris: Jolanta Gulbe Pashkevich “Calling You”

Jolanta Gulbe Paškeviča ir viena no latviešu džeza profesionālās elites ekstravagantākajām dziedātājām ar tembrāli bagātu un spēcīgu balsi. Viņa ir viena no pieprasītākajām bossa nova un portugāļu fado stila mūzikas izpildītājām visā Baltijā. Dziedātājas jaunajā programmā “Calling You” ir iekļautas populāras kompozīcijas no pagājušā gadsimta 60-tajiem līdz 80-tajiem gadiem. Populārās dziesmas būs dzirdamas jaunā skanējumā džeza, fanka un disko noskaņās. Koncerta programmā kopā ar Jolantu spēlēs Deniss Paškevičs, amerikāņu ģitārists Nefs Irizarī (Neff Irizarry), zviedru basists Rikards Malmstens (Rickard Malmsten) un vadošie latviešu džeza mūziķi.

Biļetes pieejamas šeit: https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/74054

 

5. decembris: Edgars Cīrulis — džeza koncertpasaka AISMA

Mūzika var nojaukt robežas starp žanriem un stiliem, un pat idejām vai cilvēkiem. AISMA tiecas vēl tālāk, nojaucot robežas starp sapņiem un realitāti. Pianista un komponista Edgara Cīruļa iztēles bagātā mūzika aiznes klausītāju citā pasaulē, stāstot viņam pasaku par viņa paša svarīgāko dzīves daļu — bērnību. Vakara pirmajā daļā izskanēs Edgara Cīruļa komponētais koncerts klavierēm un bongo, kas sarakstīts īsi pirms AISMAS tapšanas. Koncerts ir muzikāls priekšvēstnesis lieldarbam, kur pasaka satiekas ar mūziku un ilustrācijām. Otrajā daļā tiks prezentēta pirmā albumgrāmata no triloģijas AISMA. Tas ir starptautisks, multimediāls projekts, kur satiekas mūziķi no Itālijas, Dānijas un Latvijas, atskaņojot oriģinālmūziku, kas ir balstīta uz Edgara Cīruļa un Jāņa Ločmeļa autorpasaku.

Biļetes pieejamas šeit: https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/74642 

 

Klausītāju iecienītā VEF Kultūras pils organizētā cikla VEF JAZZ CLUB pasākumu sērija aizsākās 2018. gadā ar četriem koncertiem, un šogad jau dubultoja koncertu skaitu. Kopumā sērijas ietvaros šogad notiek 8 pasākumi ar augsti kvalitatīvu pašmāju un ārzemju mākslinieku sniegumu.

Drukāt sadaļu