Ekskursijas

Ceļotājiem, tūristiem, kultūras un vēstures interesentiem piedāvājam dažādu veidu ekskursijas!

Dalībnieku skaits vienā grupā 2 - 25 cilvēki. Lūdzam pieteikties ekskursijām darba dienās no 10.00 līdz 18.00, zvanot pa tālruni 25435736 vai rakstot uz e-pastu vefmuzejs@riga.lv 

Lūgums ekskursijas pieteikt vismaz trīs dienas pirms iecerētā ekskursijas datuma!

 

VEF Kultūras pils telpas

Piedāvājam ekskursijas gida pavadībā pa pils telpām ar iespēju aplūkot VEF Kultūras pils Lielo zāli, Kamerzāli, Spoguļzāli,  Izstāžu zāli, mēģinājumu telpas, semināru telpas u.c., gida stāstījumā uzzināsiet intersantus faktus par pils arhitektūru, vēsturi un rekonstrukciju.

Ekskursijas ilgums ~45 minūtes, cena grupai EUR 10.00 (latviešu valodā), EUR 15.00 (angļu vai krievu valodā). 
 

VEF teritorija

Vēstures interesentiem piedāvājam ekskursijas gida pavadībā pa bijušās rūpnīcas VEF teritoriju. Tas būs aizraujošs gājiens uz bijušo rūpnīcu, pa ceļam uzzinot, kurā korpusā ražoja slaveno fotoaparātu VEF Minox, tranzistoruztvērēju “Spīdola” un leģendārās bobsleja kamanas.

Ekskursijas ilgums ~90 minūtes, cena grupai EUR 15.00 (latviešu valodā), EUR 25.00 (angļu vai krievu valodā).

 

VEF Kultūras pils un VEF teritorija

Ekskursijas piedāvājam arī kombinēt, vienā apmeklējuma reizē iepazīstot gan VEF Kultūras pils telpas, gan rūpnīcas VEF teritoriju.

Ekskursijas ilgums līdz 2 stundām, cena grupai EUR 25.00 (latviešu valodā), EUR 35.00 (angļu vai krievu valodā).

 

Pieteikties ekskursijām aicinām darba dienās no 10.00 līdz 18.00, zvanot pa tālruni 25435736 vai rakstot uz e-pastu vefmuzejs@riga.lv, vismaz trīs dienas pirms iecerētā ekskursijas datuma.

Drukāt sadaļu